fbpx
Doprava zadarmo – pri objednávke nad 22€

Počas života zažije každý z nás isté míľniky, ktoré si navždy zapamätá ako výnimočné okamihy. Sú to chvíle ktoré ovplyvnia naše ďalšie smerovanie, spôsob, akým žijeme. Maturita, promócie, svadba, deti, hypotéka… veď to poznáte, hoci každý v inom poradí 🙂

Jedným z týchto míľnikov je však práve spomínané narodenie dieťaťa, pretože nielen zásadným spôsobom zmení váš život, zároveň je však zvláštne tým, že v sebe skrýva obrovské množstvo každodenných no unikátnych situácii, ktoré si budete chcieť navždy zapamätať. Avšak vo chvíli, keď sa váš malý Adamko už snaží vyliezť na strom, prichytíte sa pri myšlienke… Kedy stihol takto vyrásť?

Chcete mať zachytené prvé slovo, prvý krok, úsmev, no zistíte, že počas bláznivého kolotoča zvaného rodičovstvo, s našimi najmilšími nie vždy stíhame všetko nahrávať a zapisovať, a preto sú pre hektické chvíle výborným riešením míľnikové kartičky. Tie nielen pripomenú rodičom, kedy presne narástol Adamkovi ten prvý zúbok, kvôli ktorému jeho rodičia celé týždne nespali, no aj sám Adamko z nich určite bude mať radosť.

Preto, milí rodičia, buďte pri každom míľniku vášho dieťatka pozorní a nezabudnite si ho pripomenúť našou kartičkou.

Míľnikové kartičky

Zobrazených všetkých 6 výsledkov

0