fbpx
Doprava zadarmo – pri objednávke nad 22€

Ideálny darček pre mamičku alebo tehotnú kamarátku

Vybrať ten správny, kreatívny a hlavne zaujímavý darček pre mamičku na krstiny alebo k prvej návšteve bábätka? Kartičky sú ideálnym darčekom pre čerstvých rodičov a ich ratolesti. Potešia každú mamičku. Vybrať si u nás môžte z viacerých motívov.

Počas života zažije každý z nás isté míľniky, ktoré si navždy zapamätá ako výnimočné okamihy. Sú to chvíle ktoré ovplyvnia naše ďalšie smerovanie, spôsob, akým žijeme. Maturita, promócie, svadba, deti, hypotéka… veď to poznáte, hoci každý v inom poradí.

Ako používať míľnikové kartičky?

Míľnikové kartičky predstavujú skvelý spôsob, ako zaznamenávať významné kroky vášho dieťaťa. Pomocou pekných a zaujímavých dizajnov môžete vytvoriť svojmu dieťaťu nielen krásnu spomienku, ale taktiež celý fotoalbum zaujímavých fotografií. Stavte na míľnikové kartičky aj vy.

Ako spraviť tie najkrajšie fotografie?

Presuňme sa už na samotné používanie kartičiek. Na to, aby ste vytvorili tie najkrajšie a najlepšie fotografie, musíte dodržať niekoľko základných krokov. Medzi tie sa radia:

  1. Všetko musí byť rovnaké
  2. Správne osvetlenie
  3. Kreativite sa medze nekladú
  4. Správny uhol kamery
  5. Využite pomoc
  6. Spravte viac fotografií

Miľníkové kartičky pre bábätko

Jedným z týchto míľnikov je však práve spomínané narodenie bábätka, pretože nielen zásadným spôsobom zmení váš život, zároveň je však zvláštne tým, že v sebe skrýva obrovské množstvo každodenných no unikátnych situácii, ktoré si budete chcieť navždy zapamätať. Avšak vo chvíli, keď sa váš malý drobček už snaží vyliezť na strom, prichytíte sa pri myšlienke… Kedy stihol takto vyrásť?

Chcete mať zachytené prvé slovo, prvý krok, úsmev, no zistíte, že počas bláznivého kolotoča zvaného rodičovstvo, s našimi najmilšími nie vždy stíhame všetko nahrávať a zapisovať, a preto sú pre hektické chvíle výborným riešením míľnikové kartičky.

Preto, milí rodičia, buďte pri každom míľniku vášho dieťatka pozorní a nezabudnite si ho pripomenúť našou kartičkou.

milnikove karticky

milnikove karticky

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

0