fbpx
Doprava zadarmo – pri objednávke nad 22€

Rodinný plánovací kalendár -Ako naplánovať rodinné aktivity a na nič nezabudnúť?

 In Blog o našich produktoch

Zobudiť sa, prichystať raňajky, vycikať sa, umyť zuby, urobiť kávu, zahrať sa, obliecť, vypiť kávu (nemožné), vychystať sa z domu, vrátiť sa, znova sa vycikať, zabudnúť kľúče, zohnať človeka, ktorý ma zachráni …uf, čo ešte? Kam sme vlastne mali pôvodne namierené? K doktorovi… a na koľkú sme objednaní? Bolo to vlastne dnes?  Zmäteným pohľadom a hektickými pohybmi hľadáme v taške mobil… ah, vybitý! Tak aspoň diár… aha, v ňom si práve listuje plyšová Máša v detskej izbe.

Všetci rodičia to poznáme. Bežný deň, milión plánov a aktivít, no na konci dňa sme radi, že sme tento deň prežili. V zdraví. Alebo aj (ne)zdraví. Hlavne, že dýchame a malá Amálka či Vilko sa na nás polozubato usmieva.

Každý z nás preto pre správne naplánovanie dňa, netúži po ničom inom viac, než po dôkladnej organizácii a dôslednom time managemente. Presne preto vytvorili šikovní oteckovia rodinný plánovací kalendár, ktorý nám okrem návštevy lekára pripomenie aj ďalšie významné míľniky, ktoré život s dieťatkom prinesie. Najprv sú to prvé zúbky a slová, neskôr krúžky a rodinné aktivity, ale aj pripomenutia spoločných výročí.

Možnosť mať všetky tieto dôležité udalosti zhmotnené vo forme krásneho kalendára, ktorý ozdobí vašu domácnosť, by chcel nejeden rodič. Nájdete v ňom aj sviatky a prázdniny, ktoré síce maminy na materskej nikdy nezažijú, či meniny, pokiaľ sa ocitnete v takom zhone, že zabudnete ako sa voláte. Tak šup šup, rodičia, Vianoce sa blížia!

Rodinný plánovací kalendár -Ako naplánovať rodinné aktivity a na nič nezabudnúť?

 

Recent Posts

Leave a Comment

0
Rodinný plánovací kalendár -Ako naplánovať rodinné aktivity a na nič nezabudnúť?