fbpx
Doprava zadarmo – pri objednávke nad 22€

Detská izba je krajšia s personalizovanou kartou s údajmi o narodení

 In Blog o našich produktoch

Ruku na srdce, koľko z Vás si pamätá pár mesiacov po pôrode všetky miery bez aspoň malého zaváhania? Keď sme dokončili naše míľnikové kartičky, pripravili sme ich (nateraz) finálne balenie, zháňali preklady do češtiny. Popritom riešili marketingové materiály, tlač, spoluprácu, vzhľad web stránky atď. Od začiatku nám však bolo jasné, ktorý produkt bude ďalší v poradí.

Vytvorenie krásnej detskej izby je cieľom každého rodiča ešte behom tehotenstva. Zároveň je cieľom všetkých návštev, ktoré už počas tehotenstva nosia darčeky, ktoré toto budúce kráľovstvo budú skrášľovať. Niektorí rodičia vyrábajú vlastné ozdoby a nábytok, no väčšina z nás zháňa všakovaké ozdoby po internete a v obchodoch. Aj tá najkrajšia izba si však zaslúži trochu osobnosti dieťatka. Malú trošku, ktorá bude jedinečná, osobná a nenájdete ju nikde inde na svete.

Takýmto riešením je personalizovaná karta s údajmi o narodení. Našim cieľom je, a bude pridávať čo najviac dizajnov vo viacerých farebných variantoch. Takáto karta totiž môže ostať doslova navždy nie len ozdobou ale najmä trvalou spomienkou na jeden z vašich najkrajších dní v živote. Deň, keď sa Vaše drobné šťastie narodilo.

Takže ešte raz sa pýtame, koľkí z Vás si pamätá pár mesiacov po pôrode všetky miery bez aspoň malého zaváhania? Neodpovedajte. Zachovajte Vaše spomienky a dajte detskej izbe krásnu ozdobu v podobe našich kariet o narodení. O desiatky rokov, možno na 18te narodeniny, môže Vaše dieťa túto pamiatku dostať opäť ako darček a bude Vám zaň vďačné už navždy.

Detská izba je krajšia s personalizovanou kartou s údajmi o narodení  Detská izba je krajšia s personalizovanou kartou s údajmi o narodení  Detská izba je krajšia s personalizovanou kartou s údajmi o narodení

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

0
Detská izba je krajšia s personalizovanou kartou s údajmi o narodení  Detská izba je krajšia s personalizovanou kartou s údajmi o narodení