fbpx
Doprava zadarmo – pri objednávke nad 22€

Čo práve chystáme: Tehotenské míľnikové kartičky

 In Blog o našich produktoch

Míľnikové kartičky pre prvý rok dieťaťa nás perfektným spôsobom odštartovali do ďalšej tvorby. Vďaka spätnej väzbe od Vás sme vychytali muchy a zlepšovali najmä balenie produktu a celkový pocit z kartičiek. Nechceme zaspať na vavrínoch a preto už makáme na ďalších produktoch.

Hneď tu sme museli ubrať plyn a vypiť zopár kôl kávičiek, čajov, čokolád a iných budíčkov. Kreatívny proces nemohol začať skôr, než sa dohodneme, na ktorom z produktov ideme robiť ďalej.

Do toho prišla nutnosť porobiť kreatívu pre kid.shop.up aby sme mali na trhu všetko eňo-ňuňo:) To bola malinka, Samo to zmákol a naplno sa sústredil na syna Oskiho a dizajn toho, čo príde už o pár dní: Tehotenské míľnikové kartičky.

Nemusíte sa báť, počas tvorby nenastala ani jedna hádka a kartičky boli bezbolestne testované na tehotných a šťastných budúcich  mamičkách:) Balenie bude obsahovať 30 kartičiek určených pre mamičky, ktoré čakajú bábätko. Samozrejmosťou sú kartičky s časovým údajom, aby ostala pamiatka na veľkosť bruška v danom týždni. Okrem toho dôležité míľniky ako sú vybraté meno, zistené pohlavie a kúpa prvého kočíka. Bonusom budú 4 kartičky s volným políčkom na dopísanie vlastného míľnika. Tešíte sa? My sa tešíme:)

Sneak peak pre nedočkavých je tu:

Čo práve chystáme: Tehotenské míľnikové kartičky  Čo práve chystáme: Tehotenské míľnikové kartičky  Čo práve chystáme: Tehotenské míľnikové kartičky

Kartičky si môžete zakúpiť tu

Recent Posts

Leave a Comment

0
Čo práve chystáme: Tehotenské míľnikové kartičky  Čo práve chystáme: Tehotenské míľnikové kartičky